Zabiegi na ciało Szeroka oferta zabiegów pielęgnacyjnych i wyszczuplających

Lipo Royal II

Lipo Royal II

O KROK OD IDEALNEGO CIAŁA!

Zależy Ci na szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej? Zastanawiasz się, czy istnieją skuteczne, a zarazem bezinwazyjne metody modelowania sylwetki? W Royal Vital udowodnimy Ci, że istnieją, a najlepszym tego przykładem jest zabieg  LIPO ROYAL II, czyli nowoczesna technologia umożliwiająca bezoperacyjną liposukcję, dzięki której skutecznie pozbędziesz się cellulitu, ujędrnisz skórę, a także w błyskawicznym tempie zgubisz niechciane centymetry z newralgicznych miejsc, jak okolice ud, brzucha czy pośladków.

ALTERNATYWA DLA TRADYCYJNEJ LIPOSUKCJI

LIPO ROYAL II to obecnie najskuteczniejsze urządzenie służące do nieinwazyjnych zabiegów, których celem jest likwidacja tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa jędrności oraz sprężystości skóry, a także skuteczna redukcja cellulitu. Metoda ta cieszy się ogromnym uznaniem w świecie medycyny estetycznej, ponieważ pozwala na całkowicie bezpieczną, nieoperacyjną i bezbolesną technikę modelowania sylwetki, której efekty porównywalne są do tych, jakie zapewnia tradycyjna liposukcja, jednak bez ryzyka niepożądanych skutków ubocznych, groźnych powikłań, nieprzyjemnych dolegliwości pozabiegowych oraz długiego okresu rekonwalescencji.

Lipo Royal

JAK DZIAŁA LIPO ROYAL II?

Działanie Lipo Royal II polega na kontrolowanym niszczeniu komórek tłuszczowych za pomocą ultradźwięków. Podczas zabiegu specjalistyczne urządzenie emituje fale ultradźwiękowe o częstotliwości  w przedziale 20 – 70 KHz, które przenikając przez skórę, natychmiast  lokalizują  nadmiar tkanki tłuszczowej. Następnie fale ciśnienia i podciśnienia wytwarzają miliony mikropęcherzyków, a te wprowadzają komórki tłuszczowe w drgania. Silne wibracje rozpuszczają trójglicerydy i zamieniają je na wolne kwasy tłuszczowe, które są następnie wydalane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Innowacją zabiegu Lipo Royal II jest przełomowa technologia ROM, co oznacza Rozbijanie – Opróżnianie – Modelowanie. Dzięki temu możemy zapewnić Ci szybkie oraz długotrwałe efekty w postaci kształtnej, wyrzeźbionej sylwetki całkowicie pozbawionej cellulitu.

EFEKTY

 • utrata kilku centymetrów w obwodzie ciała
 • skuteczna redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
 • redukcja fałdek i boczków
 • wyszczuplenie twarzy oraz ciała
 • likwidacja cellulitu w każdym stadium jego zaawansowania
 • redukcja wagi
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry

 

Dla zwiększanie pożądanych rezultatów w postaci wyszczuplenia oraz ujędrnienia skóry, proponujemy Ci również zabiegi łączone. Innowacyjną technologię Lipo Royal łączymy na przykład ze spektakularnym w skutkach zabiegiem RF+ Talus, który zapewnia maksymalne napięcie oraz zagęszczenie skóry i ujędrnienie obszarów, poddanych kuracji wyszczuplającej.

Lipo Royal

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża i okres karmienia
 • choroby nowotworowe
 • cukrzyca
 • ostra niewydolność nerek i płuc
 • choroby serca
 • rozrusznik serca
 • metalowe implanty
 • przepuklina

 

LIPO ROYAL II to najprostsza droga do pięknego, szczupłego ciała! Odwiedź nas w Royal Vital, a pomożemy Ci diametralnie odmienić Twoją sylwetkę – oczywiście tylko na lepsze!

ZOBACZ CENNIK / UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Focus RF+Talus

NAJLEPSZY ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY ORAZ WYSZCZUPLAJĄCY CIAŁO!

FOCUS RF+Talus to innowacyjne urządzenie, którego istotą jest zdumiewająco korzystne działanie fal radiowych na skórę właściwą oraz tkankę podskórną. Nowoczesna technologia daje nam szerokie pole działania w komponowaniu dla Ciebie indywidualnych procedur zabiegowych, które dobroczynnie wpłyną na Twoje ciało, umożliwiając skuteczną i szybką metamorfozę zarówno całej Twojej sylwetki, jak i wybranych jej obszarów. Dzięki zastosowaniu FOCUR RF + TALUS z powodzeniem rozwiążemy Twoje wybrane problemy estetyczne, aby dłużej nie spędzały Ci snu z powiek! Potrzebujesz natychmiastowego ujędrnienia skóry? Chcesz trwale i bezinwazyjnie pozbyć się cellulitu? A może pragniesz zredukować nadprogramową tkankę tłuszczową w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia? W Royal Vital zapoznamy Cię bliżej z unikatowym działaniem biopolarnej fali radiowej i podczas przyjemnej, specjalistycznej kuracji, pomożemy Ci przejść spektakularną przemianę zewnętrzną, a co za tym idzie – również wewnętrzną!

NOWOCZESNA TERAPIA FALAMI RADIOWYMI

Urządzenie FOCUS RF+ TALUS pozwala nam na wielopoziomową stymulację skóry. W zależności od Twojego problemu estetycznego, możemy skupić się na redukcji tkanki tłuszczowej, walce z pomarańczową skórką lub ujędrnieniu ciała. Wykorzystując to rewolucyjne urządzenie, które okazało się krokiem milowym w dziedzinie wszechstronnej oraz bezinwazyjnej terapii modelującej sylwetki, oferujemy Ci niezwykle efektywny, bezpieczny, a także przyjemny zabieg. Co więcej, gwarantujemy nie tylko rewelacyjne, trwałe efekty, które zauważysz już po pierwszej wizycie (choć dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, rekomendujemy wykonanie serii zabiegów). Niekwestionowaną zaletą procedury z wykorzystaniem aparatury FOCUS RF+ TALUS jest brak konieczności długiego okresu rekonwalescencji. Dodatkowo, terapia falami radiowymi nie wiąże się z uszkodzeniem ciągłości naskórka, więc nie powoduje powstawania ran czy podrażnień oraz nie wyłącza Cię w żaden sposób z codziennej aktywności.

Focus RF+ Talus

WSKAZANIA

 • redukcja cellulitu
 • zmniejszenie tkanki tłuszczowej
 • wyszczuplenie sylwetki
 • ujędrnienie oraz odmłodzenie skóry ciała
 • podniesienie pośladków
 • likwidacja luźnej skóry na udach, brzuchu, kolanach i ramionach

 

JAK FALA RADIOWA WPŁYWA NA TWOJA SKÓRĘ?

Podczas zabiegu wykorzystujemy biopolarną falę radiową, której temperatura oscyluje w granicach 45-60ºC. W ten sposób skutecznie nagrzewamy wskazany obszar Twojego ciała, co pozwala nam zainicjować proces neokolagenacji (czyli zaawansowanej odbudowy kolagenu), który zachodzi w obrębie skóry właściwej. Oznacza to, że włókna kolagenowe dynamicznie obkurczają się, a także intensywnie tworzą nowe wiązania. Efektem jest natychmiastowa regeneracja osłabionej skóry, która staje wyraźnie zagęszczona, mocno ujędrniona i wygładzona. Dodatkowo, dostarczając ciepło do obszaru, w którym zlokalizowana jest nadmierna tkanka tłuszczowa - podgrzewamy komórki tłuszczowe. Rezultatem tego procesu jest rozbicie złogów trójglicerydów, które są następnie sukcesywnie wydalane z Twojego organizmu w wyniku naturalnych procesów metabolicznych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie szybko wymodelować oraz wysmuklić Twoją sylwetkę, a także skutecznie pomóc Ci uporać się z uporczywym cellulitem i pożegnać się z nadmiernym tłuszczykiem.

Focus RF+ Talus

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża i okres karmienia
 • nowotwory aktywne i okres remisji
 • choroby immunologiczne
 • rozrusznik serca
 • aktywne stawny zapalne skóry
 • nadczynność tarczycy
 • nadciśnienie

 

Zabiegi FOCUS RF+ Talus, jakie wykonujemy w Royal Vital to dla Ciebie najlepsza i najprostsza droga do szczupłego oraz jędrnego ciała. Zarezerwuj wizytę, a rewelacyjne efekty, o których mówimy, szybko zobaczysz na własnej skórze!

ZOBACZ CENNIK / UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Focus RF+Talus
Karboksyterapia Concerto

Karboksyterapia Concerto

NIEZAWODNA BROŃ W WALCE Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI!

Karboksyterapia czyli terapia dwutlenkiem węgla to rewolucyjna metoda z pogranicza kosmetyki i medycyny estetycznej, umożliwiająca osiąganie doskonałych rezultatów w intensywnej regeneracji i poprawie wyglądu rożnych obszarów ciała, bez ryzyka działań niepożądanych. W Royal Vital cenimy sobie nie tylko wyjątkową skuteczność oraz bezpieczeństwo terapii CO2, ale również wszechstronność leczniczego wpływu tego gazu na skórę. Dzięki temu, z powodzeniem wykorzystujemy go w przypadku zabiegów dedykowanych zarówno skórze twarzy, jak i całego ciała, w niwelowaniu mankamentów urody, a nawet w leczeniu schorzeń skóry głowy oraz profilaktyce łysienia. Poznaj sekret tej naturalnej terapii do zadań specjalnych!

WIELOKIERUNKOWE DZIAŁANIE DWUTLENKU WĘGLA

Znając niezwykle pozytywne właściwości dwutlenku węgla aplikowanego podskórnie (co zapoczątkowali kilka lat temu lekarze podczas procedur typowo medycznych), możemy zaoferować Ci bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych, dostosowanych w pełni do Twoich nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Skąd ta pewność? Ponieważ trudno znaleźć w branży beauty drugą tak wszechstronną i pełną rozmaitych zalet kurację, która potrafi rozwiązać praktycznie każdy problem estetyczny. W dodatku nie powodując groźnych powikłań! Ta nowoczesna i skuteczna metoda ze względu na zdumiewającą skuteczność swoje zastosowanie znalazła przede wszystkim w kuracjach antycellulitowych i ujędrniających. Jednak to nie wszystko, bo z powodzeniem wykorzystujemy ją też w celu ogólnego modelowania sylwetki czy w profesjonalnej terapii schorzeń włosów i skóry głowy (profilaktyka łysienia oraz leczenie dolegliwości skórnych). Karboksyterapia to również niezawodna broń w walce z bliznami o różnym podłożu czy rozstępami. Dla uzyskania zadowalających efektów zazwyczaj zabieg powinno się powtórzyć w serii, jednak schemat terapii ustalamy zawsze biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby oraz predyspozycje Twojego organizmu.Karboksyterapia ConcertoWSKAZANIA

 • cellulit w każdym stadium zaawansowania
 • rozstępy
 • nadmierna tkanka tłuszczowa
 • zwiotczenie skóry po porodzie
 • łuszczyca i inne schorzenia skóry głowy
 • łysienie oraz proces nadmiernego wypadania włosów
 • blizny powypadkowe, pourazowe, pooparzeniowe
 • blizny i przebarwienia potrądzikowe

 

KARBOKSYTERAPIA CONCERTO

W Royal Vital do zabiegów iniekcyjnych, w tym karboksyterapii, wykorzystujemy zaawansowane technologicznie urządzenie Concerto. Dzięki temu, leczniczy gaz możemy zaaplikować w głąb Twojej skóry bardzo precyzyjnie i niemal bezboleśnie. Nasza technika maksymalnie potęguje pozytywne efekty zabiegu, ale też gwarantuje Ci najwyższy stopień bezpieczeństwa ze względu na doskonałe dopasowanie parametrów urządzenia. Podczas procedury, w wybrany obszar Twojego ciała aplikujemy niewielkie dawki leczniczego dwutlenku węgla, a ten błyskawicznie przenikając do okolicznych tkanek, uruchamia szereg korzystnych mechanizmów regeneracyjnych. Przede wszystkim, skutecznie rozszerzamy Twoje naczynia krwionośne i tym samym usprawniamy przepływ krwi oraz dostarczenie tlenu i cennych składników odżywczych do komórek Twojego organizmu. Dodatkowo, dynamicznie przyspieszamy metabolizm, ale też inicjujemy proces odnowy biologicznej. Skutecznie rozbijamy również miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, a uwolniony w wyniku tych działań tłuszcz jest następnie sukcesywnie wydalany z Twojego organizmu w procesie naturalnych procesów metabolicznych. Co więcej, odpowiedzią organizmu na iniekcję gazu jest intensywna odnowa kolagenu, która powoduje wyraźny wzrost jędrności i elastyczności skóry oraz wyrównanie jej kolorytu. Oprócz efektów upiększających i odmładzających, karboksyterapia wspomaga również gojenie się ran, wspomaga nawilżenie skóry, a także wygładza nawet wieloletnie i duże blizny, potrądzikowe lub inne.

karboksyterapia Concerto

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża i laktacja
 • choroby nowotworowe
 • choroby serca
 • cukrzyca
 • hemofilia
 • stan zapalny skóry i świeże rany
 • ciężka niewydolność nerek i płuc
 • aktywna infekcja oraz opryszczka
 • nieustabilizowane ciśnienie krwi

 

ZOBACZ CENNIK / UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Mezoterapia igłowa Concerto

TAJEMNICA PIĘKNEGO CIAŁA!

Szukasz efektywnej metody z zakresu kosmetologii estetycznej, która pomoże Ci skutecznie pokonać cellulit lub rozstępy? Chcesz intensywnie zregenerować, nawilżyć lub ujędrnić skórę? W Royal Vital pomożemy Ci to osiągnąć z pomocą niezawodnego zabiegu, który gwarantuje zaawansowane  i długotrwałe efekty. Mowa o niekwestionowanej królowej wśród profesjonalnych zabiegów kosmetycznych - mezoterapii igłowej. Metoda szybka w działaniu i nieinwazyjna. Polega na aplikacji w skórę za pomocą iniekcji aktywnego kwasu hialuronowego oraz specjalnie skomponowanych koktajli witaminowych oraz odżywczych, co pozwala uzyskać fantastyczne efekty w rewitalizacji i wyraźnym odmłodzeniu skóry. Jest to zabieg znany i lubiany na całym świecie ze względu na bezpieczeństwo oraz błyskawiczne i utrzymujące się przez wiele miesięcy rezultaty.

SKUTECZNA TERAPIA, KTÓRA ZATRZYMA DLA CIEBIE CZAS!

Mezoterapia igłowa to popularna technika wykorzystywana od wielu lat w kosmetologii i medycynie estetycznej w celu  głębokiej regeneracji skóry, odbudowy na poziomie komórkowym, redukcji niedoskonałości oraz odmłodzenia. Podczas zabiegu dobierzemy dla Ciebie  specjalistyczne mieszanki różnorodnych substancji aktywnych, których działanie z powodzeniem rozwiąże Twoje konkretne problemy estetyczne. Dzięki mezoterapii igłowej, możemy zaoferować Ci niezwykle skuteczne terapie antycellulitowe, ujędrniające i redukujące tkankę tłuszczową, a także wypełnić Twoją skórę w celu wygładzenia zmarszczek i bruzd, poprawienia jej kolorytu czy też zniwelowaniu drobnych blizn i niedoskonałości. Metodę tę z powodzeniem wykorzystujemy również do ogólnego udoskonalenia kondycji skóry na całym ciele, redukcji blizn oraz regeneracji skóry głowy np. w przypadku łysienia. Dla zwiększenia efektywności zabiegu zrezygnowaliśmy z tradycyjnej techniki aplikacji leczniczo-odżywczych preparatów na rzecz mechanicznej iniekcji, wykonywanej specjalistycznym urządzeniem Concerto. Dzięki temu, jesteśmy w stanie precyzyjnie podać Ci odpowiednie dawki pożądanych substancji aktywnych bezpośrednio w miejsce wymagające leczenia, a co za tym idzie, zwiększyć skuteczność zabiegu, jednocześnie skracając czas Twojego oczekiwania na pozytywne efekty.

Mezoterapia igłowa

WSKAZANIA

 •  leczenie cellulitu w każdym stadium jego zaawansowania
 • usunięcie rozstępów
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • wysmuklenie sylwetki
 • ujędrnienie skóry ciała
 • likwidacja luźnej skóry na brzuchu, ramionach i wewnętrznej stronie ud
 • poprawa kolorytu skóry ciała
 • terapia skóry głowy
 • wygładzenie blizn

 

PRZEBIEG ZABIEGU MEZOTERAPII IGŁOWEJ

W Royal Vital do zabiegów mezoterapii igłowej stosujemy najwyższej jakości, atestowane koktajle renomowanych firm kosmetyczno-farmakologicznych. Następnie, dobierając dla Ciebie najbardziej odpowiednią mieszankę leczniczo-odżywczych preparatów, aplikujemy je w najgłębsze warstwy Twojej skóry za pomocą aparatu Concerto. Procedura polega na delikatnej iniekcji. Cały sekret fenomenu tej metody tkwi w możliwości ominięcia bariery naskórka, dzięki czemu wybrane substancje docierają głębiej, bezpośrednio do miejsca wymagającego kuracji i rozwiązują konkretny problem od wewnątrz. Z tego powodu mezoterapia iniekcyjna jest o wiele bardziej efektywna niż zabiegi, w których substancje aktywne aplikujemy wyłącznie w naskórek. W przypadku terapii antycellulitowych stosujemy substancje wspomagające rozpad tłuszczów. Dzięki temu skutecznie rozbijamy punktowo nagromadzoną tkankę tłuszczową. Uwolnione w wyniku takich działań trójglicerydy, są następnie usuwane z Twojego organizmu w następstwie naturalnych procesów metabolicznych. Kontrolowane i w pełni pożądane przez nas mikrourazy, wywołane iniekcją, stymulują Twoją skórę do intensywnej regeneracji oraz wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. W rezultacie pozwala to na odbudowę skóry na poziomie międzykomórkowym i zauważenie doskonałych rezultatów na jej powierzchni. Efektami zabiegu są: redukcja rozstępów, wzrost jędrności ciała, nawilżenie oraz wygładzenie skóry oraz znaczna poprawa jej kolorytu.

Mezoterapia igłowa

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII IGŁOWEJ

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroby nowotworowe
 • cukrzyca
 • stany zapalne skóry
 • opryszczka
 • wirusowe zapalenie wątroby
 • choroby krwi
 • epilepsja

 

Mezoterapia igłowa wykonywana w Royal Vital to niezawodna broń w walce z upływającym czasem oraz powszechnymi niedoskonałościami skóry. Dla uzyskania optymalnych efektów zabiegu zalecamy wykonanie kilku serii w odstępach 1-2 tygodniowych. Gwarantujemy jednak, że już po pierwszej wizycie zobacz spektakularną poprawę w kondycji oraz wyglądzie skóry!

ZOBACZ CENNIK / UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Mezoterapia igłowa Concerto
Kapsuła SPA

Kapsuła SPA

RELAKSUJĄCO-LECZNICZE SEANSE W KAPSULE FENG SHUI SPA

Szukasz metody, która skutecznie zregeneruje zarówno Twoje ciało, jak i umysł? Potrzebujesz bezpiecznego oraz bezinwazyjnego zabiegu, który pozwoli Ci pozbyć się wielu dolegliwości, a przy tym zapewni chwilę niezapomnianego relaksu i błogiego odprężenia?  W Royal Vital znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Przedstawiamy Ci Kapsułę Feng Shui SPA, czyli nowoczesne urządzenie dedykowane Twojej odnowie biologicznej, dzięki któremu odzyskasz zdecydowanie poprawisz kondycję swojej skóry oraz samopoczucie.

ODNOWA BIOLOGICZNA W KAPSULE FENG SHUI SPA

Kapsuła Feng Shui SPA to innowacyjne, wielofunkcyjne urządzenie łączące w sobie właściwości sauny parowej,  promieni podczerwonych, aromaterapii, masażu wibracyjnego, hydroterapii oraz koloroterapii. Dzięki uniwersalności naszej kapsuły, możemy w zależności od Twoich potrzeb oraz upodobań zaproponować Ci różnorodne zabiegi kosmetyczno-lecznicze, których efektem będzie poprawa wyglądu sylwetki, regeneracja skóry, detoksykacja organizmu, redukcja zmęczenia, poprawa krążenia krwi czy nawet skuteczna terapia artretyzmu. Zainteresowana?

Kapsuła Feng Shui SpaWSKAZANIA

 • depresja lub złe samopoczucie
 • detoksykacja organizmu
 • redukcja cellulitu
 • nadmierna tkanka tłuszczowa
 • poprawa cyrkulacji krwi
 • regeneracja skóry
 • bóle mięśni lub stawów
 • wzmocnienie systemu odpornościowego
 • opóźnienie procesów starzenia się skóry

 

CHWILA RELAKSU DLA CIAŁA I UMYSŁU

Podczas zabiegu zaprosimy Cię do niezwykle wygodnej, komfortowej kapsuły, która przyjmenie stymulując całe Twoje ciało, wprowadzi Cię w doskonały nastrój i otuli Cię relaksującym ciepłem. Emitowana przez kapsułę energia, skutecznie łagodzi napięcia nerwowe, czego efektem jest odżywienie oraz poprawa stanu skóry, a także wzrost sprężystości mięśni. Dodatkowo, już jeden seans pozwala błyskawicznie pozbyć się zmęczenia i przywrócić równowagę psychiczną! Dlatego zabieg szczególnie polecamy osobom przemęczonym, zapracowanym lub borykającym się z bezsennością czy stresem, z którymi trudno sobie poradzić. Z pomocą Kapsuły Feng Shui SPA pomożemy Ci również uporać się z wieloma dolegliwościami oraz mankamentami ciała. Specjalnie dobrany program może - w zależności od Twoich potrzeb i problemów - skutecznie wymodelować sylwetkę oraz zwiększyć elastyczność skóry lub zmniejszyć dolegliwości związane z chorobami, takimi jak np. artretyzm czy bóle i napięcie mięśniowe Co więcej, połączenie ciepła oraz sauny parowej sprawi, że szybko i za razem łagodnie pozbędziesz się nagromadzonych w Twoim organizmie toksyn, przez co wyraźnie poprawisz ogólny stan nie tylko swojej skóry, ale też ogólnego zdrowia.

Kapsuła Feng Shui SpaPRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża
 • choroby serca
 • choroby nowotworowe
 • nadciśnienie
 • stany zapalne
 • otwarte rany
 • niewydolność układu krążenia
 • rozrusznik serca
 • epilepsja

 

Odwiedź Royal Vital i wypróbuj naszą rewelacyjną kapsułę SPA, która przeniesie Cię na chwile z zupełnie inny wymiar! Oderwiesz się od rzeczywistości, zafundujesz sobie prawdziwy błogostan i relaks, a dodatkowo zrewitalizujesz swoje ciało i poprawisz kondycję skóry.

Masaże i rytuały

MASAŻE W ROYAL VITAL

Zamknij oczy, zrelaksuj się, zapomnij o wszystkich troskach i problemach. W Royal Vital przygotowaliśmy dla Ciebie prawdziwe, kojące zmysły rytuały, których istotą są profesjonalne masaże wykonywane przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki naszym umiejętnościom, uwolnimy Cię od stresu i napięcia mięśniowego, a także pomożemy Ci odzyskać równowagę psychiczną. Podczas naszych masaży relaksacyjnych i leczniczych odprężysz się, poprawisz kondycję i wygląd skóry, wspomożesz swój organizm w oczyszczaniu z toksyn, zlikwidujesz ewentualne obrzęki czy zastoje limfatyczne, a w razie potrzeby - skutecznie pozbędziesz się też różnych dolegliwości bólowych, spowodowanych przemęczeniem i nerwowymi sytuacjami. Nasze masaże niczym wehikuł czasu, przeniosą Cię do świata relaksu!

W Royal Vital proponujemy Ci szeroką ofertę masaży połączoną z atrakcyjnymi ceremoniami pielęgnacyjnymi. W zależności od Twoich potrzeb, dobierzemy dla Ciebie odpowiednią technikę oraz rodzaj masażu, oferując Ci tym samym niezwykle skuteczne, ale też bardzo przyjemne terapie relaksujące, wyszczuplające lub typowo lecznicze, które pozytywnie wpłyną na kondycję Twojego ciała, ale też doskonale poprawią samopoczucie. Oddając się w nasze ręce, dostaniesz w zamian błogą chwilę odpoczynku, po którym nabierzesz sił oraz chęci do działania. Dodatkowo, już jeden seans dobroczynnie wpłynie na Twoją skórę, poprawiając krążenie krwi, niwelując napięcie mięśni, a także dotleniając i modelując ciało.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Masaże i rytuały

DRENAŻ LIMFATYCZNY - To specjalny rodzaj masażu uciskowego, który z powodzeniem stosujemy zarówno w celach fizjoterapeutycznych, jak i modelujących sylwetkę. Podczas zabiegu, wykonując serię delikatnych, płynnych i w pełni kontrolowanych ruchów uciskających, skutecznie pobudzamy krążenie krwi oraz poprawiamy przepływ limfy w Twoim organizmie. Dzięki temu, masaż stanowi doskonałą kurację detoksykującą, a także ze względu na dynamiczne przyspieszenie metabolizmu jest niezawodny w kuracjach antycellulitowych.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY – Ten masaż doskonale wpływa na ogólną kondycję ciała, pozwala wysmuklić sylwetkę i – jak sama nazwa wskazuje - pozbyć się cellulitu. Podczas zabiegu pracujemy na powierzchni całego ciała lub tylko we wskazanych przez Ciebie, newralgicznych miejscach, takich jak biodra, uda, brzuch, ramiona czy pośladki. Seria specjalistycznych ruchów połączona z delikatnym uciskiem, pozwala nam na precyzyjną i łagodną zarazem stymulację rozpadu tłuszczu, który następnie wydalany jest z Twojego organizmu w procesie przemiany materii. Dodatkowo, stosując ruchy tonizujące aktywujemy procesy syntezy kolagenu oraz elastyny, zapewniając Ci tym samym znaczny wzrost napięcia i jędrności skóry.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – To idealna propozycja dla osób, które potrzebują chwili odprężenia i rozluźnienia za pomocą przyjemnego ciepła napiętych mięśni. Ta technika masażu pozwala nam również zmniejszyć opór krwi w tętnicach, a tym samym usprawnić pracę serca. Masaż gorącymi kamieniami niesie również wiele korzyści dla Twojego wyglądu. Ułatwia bowiem skórze oddychanie, doskonale ją odżywia, przywracając odpowiedni poziom dotlenienia i nawilżenia, zwiększa jędrność ciała, a także pomaga zwalczyć cellulit.

Masaż gorącymi kamieniami

MASAŻ KLASYCZNY – W zależności od celu, jaki chcemy osiągnąć, wykonujemy go całą dłonią, kostkami rąk lub kciukami, stosując przy tym zróżnicowaną siłę ucisku w różnych miejscach ciała. Dzięki temu, możemy zapewnić Ci doskonałą formę relaksu oraz kurację przeciwbólową w jednym. Masaż korzystnie wpływa na kondycję i wygląd skóry, ponieważ skutecznie regulacje pracę mięśni, pobudza krążenie krwi, zwiększa elastyczność oraz sprężystość stawów, a także dotlenia skórę, przywracając jej zdrowy koloryt i elastyczność.

MASAŻ LECZNICZY CZĘŚCIOWY – Ten rodzaj masażu to niezawodne antidotum na dolegliwości związane ze stawami, tkanką mięśniową, układem krwionośnym oraz limfatycznym. Pozytywne korzyści niesie równie dla systemu nerwowego, krwionośnego, hormonalnego i oddechowego. Ponadto podnosi odporność organizmu, działa przeciwbólowo, a także pomaga usunąć wszelkie toksyny z organizmu. Szczególnie polecamy go w przypadku obrzęków, opuchnięć, nerwobólów czy spowodowanego przykurczem mięśni ograniczenia zakresu ruchów.

MASAŻ PRZECIW ROZSTĘPOM – Masaż z wykorzystaniem profesjonalnych preparatów o wysokim stężeniu składników aktywnych dedykowanych rozstępom, pozwala zapewnić Ci skuteczną kurację profilaktyczną lub terapię redukującą powstałe już rozstępy. Podczas masażu dodatkowo odżywimy Twoją skórę, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu zauważysz znaczną poprawę jędrności oraz kolorytu skóry.

Masaż relaksujący

MASAŻ RELAKSUJĄCY - Ma przede wszystkim zastosowanie przy redukcji napięć mięśniowych oraz permanentnego stresu. Podczas masażu, wykonując serię specjalistycznych ruchów, skutecznie pobudzamy skórę oraz mięśnie do łagodnej pracy, a tym samym rozluźnienia. Wpływa to na poprawę krążenia krwi, zwiększa dotlenienie komórek, działa uspokajająco oraz odprężająco. Ten rodzaj masażu szczególnie polecamy osobom, które wykonują stresujący zawód lub z natury są dość nerwowe i zauważają, że ich ciało reaguje silnym napięciem na nieprzewidziane sytuacje.

MASAŻ SPORTOWY KIJAMI BRZOZOWYMI – To intensywny, dość ekspresyjny rodzaj masażu, który doskonale sprawdzi się, gdy potrzebujesz regeneracji np. po intensywnym treningu. Wykorzystujemy go również jako formę walki ze stresem. Masaż skutecznie zapobiega też przedwczesnemu starzeniu się skóry i może działać na Ciebie jednocześnie relaksująco i pobudzająco. Technika masażu sportowego pozwala zwalczyć skutki zmęczenia spowodowanego wysiłkiem fizycznym, a także skutecznie poprawia krążenie krwi i przyspiesza metabolizm.

MASAŻ ŚWIECĄ – To fantastyczny i nieziemsko przyjemny zabieg relaksujący, rozluźniający mięśnie oraz upiększający zarazem. Podczas masażu dbamy o wizualną oprawę całego odprężającego rytuału, zapewniając Ci błogi relaks w blasku świeć, połączony z aromatyczną mieszanką cudownych zapachów.

Masaż świecą

REFLEKSOLOGIA STÓP – Refleksologia stóp nie bez powodu cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ zapewnia fenomenalne odczucia i rezultaty zdrowotne.  Rytuał polega na uciskaniu odpowiednich punktów znajdujących się na każdej stopie, które odpowiadają poszczególnym narządom w Twoim ciele. Dzięki temu, pobudzamy potencjał samouzdrawiania Twojego organizmu, a co za tym idzie, łagodzimy wiele dolegliwości i skutecznie niwelujemy bóle,  ale też zapewnimy Ci chwilę spokoju oraz relaksu.

REFLEKSOLOGIA TWARZY – To doskonała technika łącząca w sobie działanie lecznicze, relaksacyjne oraz upiększające. Podczas zabiegu delikatnie masujemy konkretne punkty znajdujące na  twarzy oraz głowie, których połączenia nerwowe związane są z poszczególnymi organami Twojego organizmu. Dzięki temu skutecznie usprawniamy pracę całego organizmu, redukujemy konkretne dolegliwości bólowe oraz poprawiamy cyrkulację krwi na całej Twojej twarzy. Dodatkowo zabieg wspaniale wpływa na kondycję skóry, niweluje zmarszczki, poprawia koloryt cery, a także zapewnia Ci stan błogiego relaksu.

REGENERACJA ZANZIBAR Z MASAŻEM – To nasz naprawdę wyjątkowy rytuał pielęgnacyjny, inspirowany archipelagiem wysp Zanzibar. Zabieg składa się z peelingu całego ciała, odżywczej maski, profesjonalnego masażu oraz upiększającego balsamu. Podczas procedury korzystając z ekskluzywnych kosmetyków oraz orientalnych zapachów przeniesiemy Cię na na sam środek rajskiej wysypy, pełnej kwiatów i słońca. A po ceremonii Twoje ciało będzie piękne i zrelaksowane jak na wakacjach!

Rytuał Zanzibar

RYTUAŁ MIODOWA POKUSA – To prawdziwa uczta dla wielbicieli wyrafinowanej słodkości! Nasz miodowy rytuał rozpoczynamy masażem całego ciała ciepłym syropem z agawy, miodu oraz rozmarynu, a kończymy, nakładając na Twoje ciało odżywczy okład  z naturalnego wosku pszczelego oraz mleczno-miodową maseczkę na twarz. Wyobraź sobie ten obłędny zapach i relaks godny egipskiej królowej…Zasługujesz na to, by poczuć się wyjątkowo!

RYTUAŁ KWIAT JAŚMINU RELAKSUJĄCY Z MASAŻEM – Cudowny rytuał zainspirowany bogactwem kultury balijskiej, przeznaczony do luksusowej pielęgnacji. Zabieg rozpoczynamy od delikatnego peelingu całego ciała, następnie przechodzimy do nałożenia profesjonalnej maski oraz do masażu, którego zwieńczeniem jest otulenie Twojej skóry jaśminowym mleczkiem odżywczym i specjalnym olejkiem pielęgnującym. Gwarantujemy, że zmysłowy zapach jaśminu w połączeniu z egzotycznym olejkiem, oczaruje Twoje zmysły i zregeneruje całe ciało!

 

ZOBACZ CENNIK / UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

 

Masaże i rytuały